KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17255016

nr 1725 5016

Karl-Erik Hagberg

(1919-1999), Sverige

Oljemålning, Signerad, skator. Olja på duk, 46x37 cm, yttermått inklusive ram: 56x51 cm

Karl-Erik Hagberg, svensk bildkonstnär född 1919 i Borås, död 1999.

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 22 september 2025
kl 18:44:54

Karl-Erik Hagberg

Läs mer om Karl-Erik Hagberg