KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17255016
nr 1725 5016
Karl-Erik Hagberg
(1919-1999), Sverige
Oljemålning, Signerad, skator. Olja på duk, 46x37 cm, yttermått inklusive ram: 56x51 cm
Karl-Erik Hagberg, svensk bildkonstnär född 1919 i Borås, död 1999.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 september 2025
kl 18:44:54
300 kr
350 kr
500 kr
Karl-Erik Hagberg
Läs mer om Karl-Erik Hagberg